DAN ZA PREDSTAVITEV FRANCOSKIH ŠTUDENTOV

Kaj: Predstavitev francoskih študentov na izmenjavi v LEST

Kje: Ljubljana, Slovenija

Kdaj: 22. 7. 2019

V Laboratoriju za energetske strategije je trenutno na pripravništvu več tujih študentov. Kot je že v navadi, je izr. prof. dr. Andrej Gubina najprej predstavil laboratorij, potem pa so bili na vrsti gostje.

Maya in Fanny sta študentki Ense3 – Grenoble INP šole v Franciji in sodelujeta pri delu v sklopu projekta STORY, medtem ko Cyrielle obiskuje Inženirsko šolo Polytech Nantes in je vključena pri projektu COMPILE. Vse tri študentke so se nam pridružile za obdobje desetih tednov.

Valentin je prav tako študent Ense3 – Grenoble INP šole in je z nami že od februarja. Ker se njegova 6-mesečna izmenjava zaključuje, nam je predstavil svoje delo v laboratoriju in ugotovitve povezane predvsem s projektom COMPILE.

Vsem študentom se zahvaljujemo za njihove predstavitve in dosedanje delo ter jim želimo uspešno raziskovanje še naprej.