Začetek izvajanja spletnih anket pri projektu CONSEED

6. decembra 2017

Kaj: Začetek izvajanja spletnih anket pri projektu CONSEED

Kje: Slovenija

Kdaj: december 2017 – januar 2018

Po kvalitativnih podatkih zbranih v fokusnih skupinah, bo v projektu CONSEED izvedenih 11 raziskav potrošnikov (spletne ankete) v gospodinjskem, storitvenem, kmetijskem in industrijskem sektorju. Namen teh raziskav je zbiranje kvantitativnih podatkov o postopkih odločanja potrošnikov z namenom dopolnitve teoretičnih modelov s podatki od realnih potrošnikov v posameznem sektorju.

V Sloveniji bosta izvedeni anketi v dveh sektorjih – gospodinjstva (nepremičnine) in industrija. Spletne ankete bomo izvajali v sodelovanju s podjetjem ARAGON d.o.o.

Ob tej priliki bi zainteresirane partnerje iz industrije prosili, da si vzamejo par min časa in izpolnijo anketo. Za dostop do ankete prosimo, če kontaktirate lest@fe.uni-lj.si kjer boste dobili vse potrebne informacije.