PONOVNO BOMO GOSTILI KONFERENCO EEM!

15. novembra 2021

Z veseljem vam sporočamo, da bomo organizirali naslednjo konferenco EEM.

Po zelo uspešni Mednarodni konferenci o evropskih energetskih trgih 2019 (EEM19) smo se odločili, da to ponovimo in dogodek znova pripeljemo v Ljubljano. Lokalni organizacijski odbor, Laboratorij za energetske strategije, vas vabi, da se udeležite 18. konference EEM.

EEM22 bo potekal na Fakulteti za elektrotehniko Univerze v Ljubljani med 13. in 15. septembrom 2022.

Po zelo uspešni Mednarodni konferenci o evropskih energetskih trgih 2019 (EEM19) smo se odločili, da to ponovimo in dogodek znova pripeljemo v Ljubljano. Lokalni organizacijski odbor, Laboratorij za energetske strategije, vas vabi, da se udeležite 18. konference EEM, ki bo potekala na Fakulteti za elektrotehniko Univerze v Ljubljani. EEM22 bo potekal od 13. do 15. septembra 2022.

Vabimo vas, da oddate osnutke prispevkov in predstavitev na naslednjih ali sorodnih tehničnih tematskih področjih:

• delovanje, modeliranje, napovedovanje in simulacija trgov,
  • tržna integracija obnovljivih virov energije,
  • razvoj in upravljanje infrastructure,
  • nove storitve v energetskem svetu,
  • nergetska in podnebna politika,
  • odikova energija – tehnologija in strategije.

Osnutke sprejemamo do 31. januarja 2022. Za več informacij obiščite spletno stran konference.

Veselimo se vašega obiska v Ljubljani!