Laboratorij ima novega predstojnika

2. marca 2022

Dr. Tomi Medved je prevzel vodenje Laboratorija za energetske strategije na Fakulteti za elektrotehniko Univerze v Ljubljani.

Tomi Medved, ki je član LEST ekipe že več kot 10 let, je Laboratorij obogatil z izkušnjami z energetskih projektov na nacionalni in evropski ravni. Še naprej bo nadeljeval delo izrednega profesorja dr. Andreja Gubine in usmerjal laboratorij v ogljično nevtralno prihodnost.

Prepričani smo, da bo Tomi z vodenjem, ki temelji na močnih vrednotah, bogatimi izkušnjami in s poznavanjem ekonomskega ozadja, nadgradil delovanje laboratorija in hkrati nadajeval tradicijo uspešnega poslovanja, ki partnerjem in naročnikom zagotavlja kakovostne in zanesljive rešitve.

Izredni profesor Andrej Gubina, ki je z marcem 2022 postal direktor Inovacijskega razvojnega Inštituta Univerze v Ljubljani, bo še vedno član LESTa. Želimo mu uspešno vodenje!