CONSEED – 5. delovni sestanek

Kaj: CONSEED – 5. delovni sestanek

Kje: Ljubljana

Kdaj: 30. 11. 2018

Predstavniki partnerjev v projektu CONSEED so se v petek, 30. 11. 2018, srečali na 5. rednem delovnem sestanku v Ljubljani, ki je bil organiziran s strani Fakultete za elektrotehniko.

Na delovnem sestanku so bili predstavljeni končni rezultati spletnih raziskav in poskusov diskretne izbire. Na srečanju smo govorili o planih za zadnje leto projekta in kako naše rezultate predstaviti čim večji skupini potrošnikov in končnih odločevalcev. Glavni cilj srečanja je bila razprava o razvoju modelu potrošniškega vedenja ter o tem, kako bodo dobljeni rezultati uporabljeni za pripravo priporočil in politik na temo energetske učinkovitosti in energetskih nalepk v različnih sektorjih.

Sestanek se je končal s končnimi ugotovitvami in predlogi za naslednje srečanje, ki bo potekalo v drugem kvartalu 2019 v Grčiji.