COMPILE zagonski sestanek

Kaj: COMPILE Zagonski sestanek

Kje: Dunaj, Avstrija

Kdaj: 8. –  9. 11. 2018

Projekt COMPILE se je uradno začel 1. novembra 2018. Na zagonskem sestanku, ki poteka na Dunaju med 8. in 9. novembrom 2018, se je zbralo vseh 12 partnerjev, ki predstavljajo industrijske partnerje, univerze, nevladne organizacije, občine ter mala in srednje velika podjetja (MSP). Gostitelj sestanka je avstrijska raziskovalna institucija Joanneum Research, koordinator projekta COMPILE pa je Univerza v Ljubljani s koordinatorjem izr. prof. Andrej Gubina iz LEST na čelu.

Projektnega sestanka sta se iz LEST, poleg  izr. prof. Andrej Gubina, udeležila še Tomi Medved in Edin Lakić.

Na sestanku so partnerji razpravljali o svojih vlogah v projektu, o tem, kaj želijo doseči, časovnicah projekta in prihajajočih izzivih.

Glavne informacije, novosti in rezultati projekta bodo objavljeni na uradni spletni stani projekta ter na socialnih omrežjih: Twitter, Facebook, in Linkedin (kmalu).